Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

9 травня 2013

Флюгери Львова 2013

Традиційний щорічний етно-джазовий фестиваль Флюгери Львова, котрий є музичною візитівкою Львова, цього року проходитиме 9-12 травня. Як завжди шанувальники фолку та джазу зберуться у самому серці Львова – внутрішньому дворику ратуші.

Цього року фестиваль святкуватиме 11 років.

Етно-джаз фестиваль, щороку проводився на День Львова у ексклюзивно відведеному для нього внутрішньому дворику Ратуші. Фестиваль розпочав свою історію у 2003 року і кожного року збільшував свої масштаби, приєднує до програми літературні акції, гепенінги, медійні проекти. На превеликий жаль традиційні «Ранкові прокидання» тепер відбуваються без культового гурту «Мертвий Півень» котрий припинив своє існування. Минулого року традиційних Мертвих півнів пробував замінити Гич Оркестр.
Про минулорічні флюгери можна прочитати нижче:

Флюгери Львова 2012

Як воно було Флюгерах Львова без Мертвого Півня

Цього року у рамках ХІ етно-джазового фестивалю «Флюгери Львова» (9-12 травня) буде проводитись конкурс серед українських рок-гуртів, який «Флюгери» організовують разом із Міжнародним Рок-Фестивалем «ROCK NOCĄ» (м. Зелена Гура, Польща).
Молоді рок-команди, які подадуть заявку-анкету на участь у конкурсі, після відбору експертної комісії будуть запрошені виступити у рок-день на «Флюгерах Львова» 9 травня 2013 р. Кращий гурт рок-дня буде запрошено до участі у фінальному концерті фестивалю «ROCK NOCĄ» у Зеленій Гурі 28-29 червня 2013 р., де також будуть виступати переможці відбіркових етапів із Польщі, Великобританії, Білорусії, Литви, Чехії, Словаччини, Росії та Німеччини.

Програма 2013

9 травня, четвер із 16 год.:
РОК-ДЕНЬ на «Флюгерах»

Упродовж якого 5 гуртів змагатимуться за участь у фіналі фестивалю «ROCK NOCĄ». Із 35 надісланих заявок, організатори фестивалю вибрали до участі у РОК-ДНІ львівську ска-панк команду «Абу-Касимові Капці», поп-рок гурт «Фіолет» з Луцька, амбітний львівський проект «Viter», який називає свій стиль folk'n'dustrial, хард-рокерів «Hairy Viper» з Києва та львівських трешерів «D. Hate». До журі увійдуть знані львівські музиканти і музикознавці та польські організатори рок-конкурсу. Спеціальним гостем РОК-ДНЯ будуть «The Mandry», які грають джаз-рок ще із 70-их років минулого століття.

10 травня, п'ятниця із 16 год.:
На «Флюгерах» гратимуть блюз. Цього року з ініціативи «Дзиґи» засновано «БлюзКлуб.Львів», який щосереди збирається у «Новому Ноєвому Ковчезі» на вул. Ставропігійській. Для підтримки цього блюз-клубу та для промоції блюзу у Львові фестиваль вирішив провести блюзовий день. Для нас гратимуть львівські «Blues Market», київські «Max Vatutin Trio», польські «Michał Milczarek Trio», урбаністичний блюз-фанк заграє «Vinipuz Mob», а завершить вечір «Andrew Kokhan & BluesClub.Lviv Project».

11 травня, субота із 17 год.:
Виступатиме новостворений гурт «Джалапіта» у якому співає Соломія Чубай та грають музиканти із «Йорого Клоцу» і «ГИЧ Оркестру». Після них виступить електро-акустичний інді-поп дует Яни Шпачинської та Павла Нечитайла «Zapaska». Програму продовжать електронно-експериментальний гурт зі Словаччини «Longital», що поєднує елементи джазу, блюзу, world music з електронікою. Українсько-казахський проект «Triangular Matrix & Nazgulya Shukaeva» поєднає музику одного із найвідоміших вітчизняних джазменів Андрія Арнаутова та горловий спів «кай» і пісенні традиції тенгріанства у виконанні Назгулі Шукаєвої. На завершення виступить польський гурт «Dwooto», який змішує балканську музику з джазом та д'н'б.


12 травня, неділя

10:15 - Прокидання з з ГИЧ Оркестром» на «Флюгерах»

«ГИЧі» влаштовують святковий ранок-прокидання у п'ятьох обрядах:

Перевтілення людини у звірятко
Ранкова руханка
Пісні з нової програми
Урочиста загальноспівна веснянка-прокиданка*
Перевірка з Ворохти, комісія у складі дитячого гурту-студії «Петрос»
* можна і варто з собою приносити музичні та ін. звуковиробні інструменти
Вхід у костюмі звірятка - 50% знижки.....

із 17 год.:
Вечірню програму розпочне джазовий проект «Dzyga Imagine», створений з ініціативи МО «Дзиґа». Продовжать Івано-Франківські «Ivory Street» , які грають суміш диско, фанку, блюзу та джазу. Відомі львівським шанувальникам джазу Марина Захарова та Орхан Агабейлі у проекті «Marinita Trio» виступлять разом із угорським гітаристом, народженим на Закарпатті, Ференцом Бернатом. Польсько-український проект Дани Винницької та Кароліни Беімчік «Babooshki» виконуватиме мелодійні пісні нашого прикордоння у джазовій обробці. Вже традиційно завершуватиме «Флюгери» гурт «ShockolaD», який виріс на цьому фестивалі, і розвивається разом з ним.

Квитки на «Флюгери Львова»:

- у день фестивалю на вході до дворика Ратуші квиток коштуватиме 60 грн.
- при попередньому продажі, квиток на один день фестивалю чи на «Прокидання» коштуватиме 30 грн.при попередньому продажі, абонент
- на всі чотири дні фестивалю та на «Прокидання» (5 концертів) коштуватиме 120 грн.

Попередній продаж квитків здійснюватиметься у галереї «Дзиґа» (Львів, вул. Вірменська,35) із 20 квітня 2013 р.

Купити квитки у день концерту за 50% можуть члени «JazzClub.Lviv», Етноклубу Набутків, фотоклубу «Ч.Б.5х5», арт-клубу «ТАМ», «BluesClub.Lviv», літературного клубу «Кабі.net» та студенти за наявності посвідчень.

Ось так закінчився фестиваль у 2012 році. як воно буде того року побачимо.

Переглянути більшу мапу

Сайт фестивалю: http://dzyga.com/

на головну

Коментарі: Додати коментар
08.05.13 13:24
traktor
Це для того щоб відсіяти всяких зальотних людей, буде більше місця.
29.04.13 23:25
Катя
Як платний??? О цу так новина... Сумно...


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ