Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

1 травня 2015

Флюгери Львова 2015

Традиційний щорічний етно-джазовий фестиваль Флюгери Львова, котрий є музичною візитівкою Львова, цього року проходитиме 1 - 3 травня. Як завжди шанувальники фолку та джазу зберуться у самому серці Львова – внутрішньому дворику ратуші.На початку травня 2015 року у спеціально відведеному внутрішньому дворику Львівської Ратуші ХІІІ міжнародний фестиваль «Флюґери Львова» відбудеться обов'язково! Організатори триденного свята якісної музики, Мистецьке об'єднання «Дзиґа», анонсують участь у «Флюґерах» музикантів з Польщі, Норвегії, Німеччини, Угорщини, Ірландії та України (зокрема, з Криму та східноукраїнських міст).

Про минулорічні флюгери можна прочитати нижче:

Як ХІ Флюгери відкрили фестивальний сезон у Львові

Флюгери Львова 2012

Як воно було Флюгерах Львова без Мертвого Півня

У п'ятницю, 1 травня, усе почнеться з презентації перших досягнень «Львівської школи джазу та сучасної музики». Учні й учениці цього проекту уже кілька місяців займаються з провідними джазменами України, тож готові продемонструвати свої вміння. І одразу за «молодими-зеленими» на сцені - «Dzyga Jazz Quintet»! Легендарні музиканти, які починали львівський джаз у далеких 60-их, цього року відсвяткують своє 15-річчя саме на сцені «Флюґерів». Легку і світлу, але сміливу та чесну музику чекають від українського колективу «Free Breath». Окрім традиційних потужних концертів під зоряним небом, що їх ще від початку року спеціально до «Флюґерів» готують виконавці з різних країн, у «Дзизі» анонсують і кілька непересічних прем'єр. Зокрема, постійні учасники фесту, млосно-хуліганський «ГИЧ Оркестр» готують прем'єру – нову програму «Під маркою Івана Яковича». А ще 1 травня у внутрішньому дворику Ратуші – геть непрофесійні співачки з Польщі, яким вдалося навіки лишити слід у серцях найбільш прискіпливих європейських критиків. Етно-електронний проект «Południce Elektronice» везе до Львова не лише польський фольклор, але й український! Жінки зізнаються, що не завжди до кінця розуміють, про що співають. Але наголошують: тут потрібно не розуміти, а відчувати.

У суботу, 2 травня, на одній сцені також зустрічатимуть геть юні колективи і справжні зубри якісного мистецтва. Досвідчений і винахідливий «Richard Kanaforsky Quartet» зустрінеться з дуже амбітним колективом, що зовсім недавно дебютував на українській сцені – «Meltdown». Також цього дня на сцені «Флюґерів» давні друзі фестивалю – поетично-драйвова «Джалапіта». Однак на цьому непередбачувані єдності не завершаться. Нордично-сонячна музика – саме так можна сказати про творчість легендарного норвезько-польського гурту «Wovoka». Водночас важко передбачити, як саме зміняться життя й долі відвідувачів фестивалю після знайомства з командою «FIRKIN», які (увага!) у своїй творчості поєднують мадярську та ірландську культури. Другий день «Флюґерів» взагалі обіцяє стати чи не найгучнішим мистецьким вибухом львівської весни, адже до ірландсько-мадярських, польсько-скандинавських та поетично-джазових музик доєднається гурт «Gambardellas», який везе драйвів альтернативний рок з Італії.

Третій день фестивалю, 3 травня, буде присвячено українським колективам, особливо тим, які представляють Крим та Схід нашої держави. Зокрема, на «Флюґери» їде краматорський колектив «Ground Beat», з яким організатори познайомилися під час проекту «Концерти Миру», що відбувся на торішньому фестивалі «Jazz Bez». Харків на головному весняному фестивалі Львова представить молодий і сильний, як весняний вітер, гурт «Szklo». З Кіровограда на «Флюґери Львова» приїде команда «Ichthyander Dad's Only Dolphine», а Крим представлять панки, що співають кримськотатарською мовою – група «Shatur-Gudur». Ще одна з багатьох прем'єр – спеціальна програма, над якою уже сьогодні працює переконано джазовий гурт «Shockolad», співачка Брія Блессінґ та гітарист Андрій Бадюк. І ще один гедлайнер третього дня – давні друзі фестивалю, категорично оптимістичні і неспростовно сонячні «Miąższ» з Польщі.

Формат «Прокидання» також відповідатиме духові третього дня фестивалю, адже Львів прокинеться з Харковом! Це не просто концерт, а спільний спецпроект, навколо ідеї якого об'єдналися гурт «.Танок На Майдані Конго », який вічність тому утворився у Харкові, харківський письменником Сергій Жадан, зовсім молодий харківський колектив «Szklo» та Мистецьке об'єднання «Дзиґа». А модератором цьогорічних «Прокидань...» стане правдивий та категорично поетичний Юрко Іздрик.

Вхід на «Флюгери Львова» буде платним. Проте, шанувальники фестивалю, які придбають квитки заздалегідь, учасники «дзиґівських» клубів та студенти зможуть користатися суттєвими знижками. Продаж квитків розпочнеться із 16 квітня у галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська,35).

Програма 2015

1 – 3 травня 2015 р.

1 травня, п’ятниця із 17:00
Презентація "Львіської Школи Джазу та СучасноїМузики" / "Lviv School of Jazz & Modern Music"
"Dzyga Jazz Quintet"
"Free Breath"
"Гич Оркестрa"- спецпроект "...під Маркою Іван Якович" / "Gych Orchestra"
"Południce Elektronice"

2 травня, субота із 17:00
"Rishard Kanaforskyj Quartet"
"Meltdown"
"Джалапіта" "Jalapita"
"Wovoka"
"FIRKIN"

3 травня, неділя із 10:00
Прокидання із «ТНМК», Сергій Жадан, Szklo, Мистецьке об'єднання «Дзиґа», та Юрко Іздрик.

із 17:00
"Ground Beat"
"Ichthyander Dad's Only Dolphine"
"Shatur-Gudur"
"Miazsz"
"ShockolaD" & Bria Blessing

Квитки на «Флюгери Львова»:

- у день фестивалю на вході до дворика Ратуші квиток коштуватиме 100 грн.
- при попередньому продажі, квиток на один день фестивалю чи на «Прокидання» коштуватиме 50 грн.
- при попередньому продажі, абонент на всі три дні фестивалю та на «Прокидання» (4 концертні програми ) коштуватиме 160 грн.

Попередній продаж квитків здійснюватиметься у галереї «Дзиґа» (Львів, вул. Вірменська,35)

Купити квитки у день концерту за 50% можуть члени «JazzClub.Lviv», Етноклубу Набутків, фотоклубу «Ч.Б.5х5», арт-клубу «ТАМ», «BluesClub.Lviv», літературного клубу «Кабі.net» та студенти за наявності посвідчень.

Сайт фестивалю: http://dzyga.com/

на головну

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ