Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

6 травня 2016

Флюгери Львова 2016

Найпопулярніший весняний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» відбудеться 6 - 9 травня 2016 р.
«Флюгери» традиційно проходитимуть у ексклюзивно відведеному для них внутрішньому дворику Ратуші. Упродовж чотирьох днів тут виступить 20 гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Ізраїлю, Ірану, Азербайджану, Італії та США.
Цього року «Флюгери Львова» стануть своєрідним продовженням «Львівського місяця» у Вроцлаві – масштабної презентації української культури під час заходів Європейської Столиці Культури. Щодня на «Флюгерах» виступатимуть гурти, які представляли українську музику на ЄСК та готували для цього спеціальні програми, як от: «Tik TU», «Усейн Бекіров band & Laura Marti», «Marinita», «Shatur-Gudur», «ГИЧ Оркестр» чи «ShockolaD». Останній день фестивалю буде повністю присвячений вроцлавській сцені.

Загалом програма фестивалю побудована таким чином, щоб презентувати нові етапи творчості відомих колективів та відкривати нові імена.

До Львова приїде харизматична співачка із Сан-Франциско із варшавськими джазменами «Rykarda Parasol». Нестандартний вокал Рікарди порівнюють з Nico або PJ Harvey, музику – з Ніком Кейвом чи Джонні Кешем, а стиль її пісень характеризують як «фолк-нуар».

Наймелодійніший український world-music гурт«AtmAsfera»представить свою нову програму «Mantra Diving».

Сентиментальне готік-кабаре «Vivienne Mort» буде презентувати свій новий альбом «Rosa».

Відомі шлягери з альбому «Цілий» і нові пісні на слова несправедливо призабутих поетів заграє делікатно-екстравагантний «Гич Оркестр».

Музиканти з Лемківщини«Angela Gaber Project»на неймовірній кількості інструментів творитимуть джазові інтерпретації сербських, українських, циганських та польських традиційних пісень.

Вишуканий і ліричний проект «Marinita», який щоразу привозить на«Флюгери» зірок східної музики, цього разу гратиме із віртуозом народних духових інструментів з Ірану Amir Shahsar.

З Італії приїдуть поп-рок ватага «SERAPHINS»та американсько-італійський альтернативний рок«James and the Butcher».

На фестивалі буде прем’єра спільного проекту найвідомішого кримськотатарського джазового колективу «USEIN BEKIROV BAND & LAURA MARTI».

Також на «Флюгерах Львова» виступить тернопільський електронний проект«Tik TU», учасники якого потрапили у ТОП-20 пісень року в США; молодий українсько-польський джазовий проект«Sacheva Group»;кримськотатарський панк-рок«Shatur-Gudur»; ветерани перемишльського джазу«Efemeryda jass band»та енергетичний український етно-рок «ДримбаДаДзиґа».

Традиційно хедлайнерами «Флюгерів» буде кращий український етно-джазовий гурт «ShockolaD», який виріс на цьому фестивалі, і розвивається разом з ним. «ShockolaD» в оновленому складі заграє із чорношкірою співачкою Ewa Novel.

Цього року зірками «Прокидання на Флюгерах» стануть живі легенди українського року гурт«Кому Вниз». Львів прокинеться у суботу 7 травняпід музику високого духу, невтомної боротьби та запеклої любові.9 травня «Флюгери» завершить День Вроцлава, який цього року став Європейською Столицею Культури.

Цього дня виступлять музиканти та митці, долі яких пов’язані зі Львовом та Вроцлавом. 10-річчя своєї співпраці святкуватимуть Юрій Андрухович та гурт «Karbido». Продовжуючи співпрацю із фестивалем «Jazz Nad Odrą» приїде славетний вроцлавський «Piotr Baron Quartet». Юні музиканти із «Львівської Школи Джазу та Сучасної Музики» зможуть виступити перед великою аудиторією. А наша співачка Дана Винницька, яка зараз живе у Вроцлаві, привезе свій польсько-український проект «DagaDana».Про минулорічні флюгери можна прочитати нижче:

Як ХІ Флюгери відкрили фестивальний сезон у Львові

Флюгери Львова 2012

Як воно було Флюгерах Львова без Мертвого Півня


Програма 2016

6 травня, п’ятниця із 17:00

Sacheva Group (Україна-Польща)
Усейн Бекіров band & Laura Marti (Україна: Крим)
Marinita (Україна-Ізраїль-Іран-Азербайджан)
Rykarda Parasol (США-Польща)
Vivienne Mort (Україна)


7 травня, субота із 10:00

Прокидання з Кому Вниз із 17:00

Tik TU (Україна)
SERAPHINS (Італія)
Shatur-Gudur (Україна: Крим)
ДримбаДаДзиґа (Україна)
ГИЧ Оркестр (Україна)


8 травня, неділя із 17:00

Efemeryda jass band (Польща)
James and the Butcher (Італія)
AtmAsfera (Україна)
Angela Gaber Project (Польща: Лемківщина)
ShockolaD& Ewa Novel (Україна-США-Польща)

9 травня, понеділок, День Вроцлава

презентація Європейської Столиці Культури - 2016 із 17:00

Львівська Школа Джазу та Сучасної Музики (Україна)
DagaDana (Україна-Польща)
Piotr Baron Quartet (Польща)
Юрій Андрухович & Karbido (Україна-Польща)

Квитки на «Флюгери Львова»:

на 1 день фестивалю: при вході – 150 грн., попередній продаж – 70 грн.
на Прокидання: при вході – 100 грн., попередній продаж – 70 грн.
абонемент на всі дні та на Прокидання – 320 грн.


Попередній продаж квитків здійснюватиметься у галереї «Дзиґа» (Львів, вул. Вірменська,35)

Купити квитки у день концерту за 50% можуть члени «JazzClub.Lviv», Етноклубу Набутків, фотоклубу «Ч.Б.5х5», арт-клубу «ТАМ», «BluesClub.Lviv», літературного клубу «Кабі.net» та студенти за наявності посвідчень.

Довідка:

«Флюгери Львова» є найпопулярнішим весняним фестивалем України. Він традиційно проходить під час святкування Дня Львова у ексклюзивно відведеному для нього внутрішньому дворику Ратуші. На «Флюгерах Львова» виросли цілі покоління слухачів і музикантів, а гурти, які починали тут свою кар'єру, вже стали зірками.

Це культовий фестиваль де танцюють під джаз, де на ранкових концертах «прокидаються» сотні фанатів, де дорослі дуркують разом з дітьми, де свято після концертів вихлюпується на вулиці нічного Львова, де серед міського галасу панує затишок, де раз на рік ти бачиш всіх своїх друзів і знаходиш нових, бо всі зібрались тут для свободи, весни і доброї музики.Головним організатором фестивалю є Мистецьке об’єднання «Дзиґа».

Сайт фестивалю: http://dzyga.com/

на головну

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ