Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

25 вересня 2016  10:02    Ініціативна група

​ UKRAINE. THE BEST - найкраща книга року на Форумі видавців у Львові

Арт-енциклопедія “UKRAINE. THE BEST. Культурний простір від А до Я”, до якої увійшли 123 діяча культури України, завоювала звання «Найкраща книга року» 23-го «Форуму видавців».
«Це величезна честь для нас бути відзначеними серед такої великої кількості видань, які подавалися на цей конкурс. Але наша книга дійсно варта того», — прокоментував перемогу книги автор проекту UKRAINE. THE BEST, засновник та керівник cultprostir.ua Юрій Комельков.
Церемонія вручення премії відбулася у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької 15 вересня, в день відкриття 23-го Форуму видавців у Львові.
Премія унікальна для України: журі оцінює книги всіх видавничих категорій та жанрів. Присуджується з 1995 року.

«Це дуже стильна книга. Вона про справді видатних українських митців – наших сучасників, людей, якими Україна гордиться. Відкриваєш її – і хочеться подивитися, хто в неї включений, кого ще не включили. Очевидно, вона матиме продовження», – висловив надію міністр культури. Це відео було показано на презентації UKRAINE. THE BEST у Львові 16 вересня.

На заході були присутні автори та герої проекту Юрiй Комельков, Iгор Панасов, Катерина Бабкiна, Iван Малкович, Саша Кольцова, Анатолiй Криволап, Борис Єгіазарян, Марiя Леоненко, Роман Климовський (Піккардійська терція), Олексій Владимиров, Борис Буряк.

123 українських героя – лише наші сучасники - музиканти, художники, фотографи, актори, режисери, письменники. Біля 600 сторінок. Сотні фотографій. Унікальний дизайн з використанням техніки 3D. Більш ніж п’ять кілограмів ваги. Це все – про енциклопедію «UKRAINE. THE BEST. Культурний простір від А до Я».
Ця арт-книга готувалася до видання біля двох років. Над створенням матеріалів для енциклопедії працювали журналісти інтернет-платформи Cultprostir.ua та запрошені відомі оглядачі, критики, літератори - Катерина Бабкіна, Сергій Васильєв, Дмитро Десятерик, Олег Вергеліс, Інна Булкіна, Анастасія Герасимова, Костянтин Донін, Віталій Жежера, Ірина Денисова, Надія Заварова, Наталія Маценко, Олеся Найдюк, Ігор Панасов, Марія Храпачова, Альберт Цукренко. Автори проекту - керівник та співвласник Cultprostir.ua Юрій Комелькова та його друг, бізнесмен і співвласник Cultprostir.ua Андрій Голубев. Партнерами друку видання стали народний депутат України, засновник благодійного фонду "Джерело надії" Ярослав Москаленко, колекціонер та співзасновник Zenko Foundation Зенко Афтаназів, засновниця Stеdlеy Art Foundation Стелла Беньямінова, арт-дилер та куратор Ігор Абрамович. Проект реалізується за підтримки Subaru Ukraine

Восени цього року UKRAINE. THE BEST буде презентовано на українському стенді на щорічному книжковому ярмарку у Франкфурті за рішенням Міністерства культури України. А до кінця року її буде перекладено англійською. За підтримки МЗС України книга буде презентувати українську культуру не тільки всередині країни, але і для всього світу.


Джерело: fest4u.com

усі новини

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ