Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 
Інтернет-проект fest4u.com заснований у листопаді 2010 р.

Метою проекту є найбільш повне висвітлення інформації про музичні, історичні, дитячі, мистецькі, анімаційні фестивалі та концерти що проводяться в Україні і країнах ближнього та дальнього зарубіжжя.

Завдання проекту:
- популяризація музичних, історичних, алкоголічних, дитячих, анімаційних - будь-яких фестивалів!!!
-музично-просвітницька діяльність;
-сприяння зміцненню творчих контактів між регіонами України і країнами зарубіжжя;
-об'єднання творчих сил організаторів, учасників та гостей музичних фестивалів.

Просування своєї національної культури є важливою частиною політики будь-якої держави. З урахуванням цього багато країн проводять великомасштабні міжнародні та регіональні фестивалі.

Як правило, музичні фестивалі носять відкритий і масовий характер, сприяють розвитку творчості виконавців та вдосконаленню їх професійної майстерності, підтримують молоді таланти і новаторство в музичній сфері. Як показує досвід, у місцях проведення фестивалів відбувається різкий економічний і культурний підйом, збільшується потік туристів і забезпечується зайнятість населення.

У даний час в різних містах та регіонах України проводиться велика кількість всіляких фестивалів, різних за масштабами, жанрами, змістом, складом учасників. Ці фестивалі дають можливість творчим людям і всім любителям музики зустрітися один з одним, відкрити для себе нові пісні й імена, знайти однодумців, підтримувати творчий дух.

В основному майже всі фестивалі, які проходять у світі, дуже розрізнені. Це пов'язано і з тим, що у кожного з фестивалів, як правило, свої постійні організатори і учасники, і з масштабами країни, і з безліччю інших чинників.

Проект ставить за мету об'єднати інформацію про більшість фестивалів та музичних подій, для подальшої їх популяризації, а також для зручності гостей, учасників і спонсорів, які бажають взяти участь у тому чи іншому фестивалі.

Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ