Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

7 липня 2013

Фестиваль "Дика м'ята 2013"

Фестиваль «Дика м'ята» це свято для шанувальників нової хвилі сучасної фолк-музики. Одночасно з виступами на сцені музикантів, у парку організуються виставки під відкритим небом, виступають вуличні театри, працює ярмарок. Клуби історичних реконструкторів відтворюють атмосферу слов'янських сіл. Відвідувачі фестивалю можуть слухати музику, брати участь у виставах, купатися, засмагати і т. д.

читати повністю...

12 червня 2013

Maxidrom 2012

Фестиваль бере початок від серії вечірок російських рок-груп, організованих радіо «Максимум» восени 1994 року в московських клубах. Перший «Максидром» відбувся 13 травня 1995 року в СК «Олімпійський». За задумом продюсерів в Москві повинен був з'явитися свій «російський Вудсток» - грандіозний «живий» фестиваль рок-музики. Ідея знайшла підтримку Радіо Maximum і з тих пір почалася історія одного з найвідоміших в Росії рок-марафону під назвою «Максидром».

читати повністю...

8 червня 2013

Рок над Волгой

Незважаючи на те, що фестиваль "Рок над Волгою" проводиться під Самарою з 2009 року, він вважається найбільшим в Росії і Європі. У 2012 році фестиваль відвідали понад 300 тисяч осіб.

читати повністю...

20 травня 2013

Rock Xoлми 2013

Рок Пагорби - це територія творчої і особистої свободи, це комфортне середовище для дружнього легкого спілкування, це чиста екологія і, що дуже важливо, - якісна рок-музика від серця і душі, яка не залежить від вимог форматності!

читати повністю...


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ