Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

7 липня 2013

Фестиваль "Дика м'ята 2013"

Фестиваль «Дика м'ята» це свято для шанувальників нової хвилі сучасної фолк-музики. Одночасно з виступами на сцені музикантів, у парку організуються виставки під відкритим небом, виступають вуличні театри, працює ярмарок. Клуби історичних реконструкторів відтворюють атмосферу слов'янських сіл. Відвідувачі фестивалю можуть слухати музику, брати участь у виставах, купатися, засмагати і т. д.

Люди, які приїжджають на фестиваль - активні та успішні, незалежні від нав'язливого слова «тренд», які шукають нових знань і відкриті до спілкування. За п'ять років на фестивалі «Дикая Мята» не було зареєстровано жодного правопорушення, і ви можете приїхати на нього навіть з маленькою дитиною.

Не дивно, що такий фестиваль проходить саме в «Етносвіт» адже це сама упорядкована фестивальний майданчик в Росії. Тут працюють комфортабельні «етно-готелю», упорядковані паркування, кафе, ресторани, спортивні майданчики та виставкові центри, де представлені зразки мистецтва народів усього світу. Для любителів провести ніч під відкритим небом, тут працює упорядкований кемпінг.

На фестивалі «Дика М'ята» виступали найяскравіші зірки world music, а також практично всі актуальні російські артисти, чия творчість звертається до кореневої музики. Горан Брегович (Сербія), Katzenjammer (Норвегія), Ніно Катамадзе (Грузія), Varttina (Фінляндія), Tonino Carotone (Іспанія), Oquestrada (Португалія), Іван Купала і Інна Желанна, Zdob si Zdub (Молдова), Budzillus (Німеччина) , Billy's Band, Даха Браха, Sunsay, Егарі (Грузія), John Forte (USA) та багато інших.

"Дика Мята" - тема цього літа! Пропустити - собі не пробачити!

«Дика м'ята» - це свято не тільки для поціновувачів етнокультури, а й для кожного, хто на нього прийшов. Фестиваль - дуже спокійна, світла і позитивна подія, куди можна прийти всією сім'єю. Перед входом на територію амфітеатру для відвідувачів відкриті дитячі та спортивні майданчики. Гості фестивалю можуть чарівно провести вихідний день з друзями або родиною, насолодившись на природі красивою дикоростучою музикою.

Концепція «Дикої м'яти» будується на виступах виконавців, які в своїй роботі обходять контракти з мейджорами музичної індустрії. Іншими словами, це «дикоросла» незалежна музика, яка створюється не оглядаючись на формати музичних ЗМІ.

Учасники фестивалю!!!
OQUESTRADA
СЕРЕБРЯНАЯ СВАДЬБА


Як добиратися:
Адреса: Росія, Калужская область, Боровський район, п.Петрово
На електричці з Москви:
Електричкою від Київського вокзалу до станції «Балабаново».
Час у дорозі: до 130 хвилин
Електропоїзд (експрес) від Київського вокзалу до станції «Балабаново»
Час у дорозі: 70-75 хвилин

Так само до станції «Балабаново» від Київського вокзалу ходить Маршрутка з інтервалом 30 хвилин.
Від станції «Балабаново» до Центральної площі міста Боровська на маршрутці, вартість проїзду 20 руб / чол.

Від Балабаново до «Етносвіт» на таксі. Вартість 350 руб.машіна

Від центральної площі м.Боровска до Етносвіту - на маршрутному таксі, вартість 20 руб
Також в будь-який час доби можливе доїхати з Боровська до Етносвіт (і з Етносвіт до Боровська) на таксі, за ціною 200 руб / машина.

Таксі від «Етносвіт» до Москви коштує 1500 руб.

Переглянути більшу мапу

Сайт фестивалю: http://www.mintmusic.ru/

на головну

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ