Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

1 червня 2012

Фестиваль «Дикая мята»

Фестиваль «Дика м'ята» це свято для шанувальників нової хвилі сучасної фолк-музики. Одночасно з виступами на сцені музикантів, у парку організуються виставки під відкритим небом, виступають вуличні театри, працює ярмарок. Клуби історичних реконструкторів відтворюють атмосферу слов'янських сіл. Відвідувачі фестивалю можуть слухати музику, брати участь у виставах, купатися, засмагати і т. д.

1, 2, 3 червня 2012 року в «Етносвіт» пройде п'ятий ювілейний worldmusic фестиваль «Дика м'ята»! На нього з'їдуться найяскравіші артисти з усіх куточків світу. За три дні на сценах фестивалю буде представлений весь теплий музичний спектр world music! Буде все - хвацькі балканські мелодії і кельтські ритми, сальса і фламенко, російські наспіви і афробіт, етно-джаз і сонячна рагга. Всього цього року на «Дикої м'яті» виступить близько тридцяти артистів з десяти країн світу.

За п'ять років фестиваль «Дика Мята» не тільки виріс, він еволюціонував! «Дика Мята» - це новітнє слово у фестивальній історії. Ми пропонуємо якісно інший формат відпочинку для тих, кому цікава сучасна культура в самому яскравому своєму прояві. Музика і танці народів світу, світовий кінематограф і кулінарні шедеври з усього світу, дикоросла ярмарок і вуличні театри. Поїздка на «Дику М'яту» - це 100% нових відкриттів, вражень та емоцій в перші дні літа.

Люди, які приїжджають на фестиваль - активні та успішні, незалежні від нав'язливого слова «тренд», які шукають нових знань і відкриті до спілкування. За п'ять років на фестивалі «Дика Мята» не було зареєстровано жодного правопорушення, і ви можете приїхати на нього навіть з маленькою дитиною.

Не дивно, що такий фестиваль проходить саме в «Етносвіт» адже це сама упорядкована фестивальний майданчик в Росії. Тут працюють комфортабельні «етно-готелю», упорядковані паркування, кафе, ресторани, спортивні майданчики та виставкові центри, де представлені зразки мистецтва народів усього світу. Для любителів провести ніч під відкритим небом, тут працює упорядкований кемпінг.

Цього року на фестивалі «Дика Мята» буде презентовано кілька нових проектів. Одне з цих подій World Food Festival. І це не дивно! Адже, хороша музика і хороша їжа - це дві складові будь-якого свята. Аромати найвишуканіших страв будуть витати в повітрі на «Дикої м'яті» і у відвідувачів буде можливість спробувати їжу з усіх куточків світу, спостерігати, як її готують і самим взяти участь у кулінарних майстер-класах.

Не забудьте заглянути на дивовижну дикорослу ярмарок, яка з кожним роком розростається все більше і більше. На неї з'їжджаються майстри з різних міст, і торгівля тут - це окремий елемент шоу. Дикорослі продавці - це частина вистави: ковалі, пірати, миловари, гончарі, кого тільки не зустрінеш на цьому ярмарку!

Для всіх любителів почитати, буде презентовано проект «Bookvarium» - міжнародний книжковий ярмарок. Тут пройдуть презентації нових книг. Автори з самих різних країн світу приїдуть поспілкуватися зі своїми шанувальниками, у вас буде можливість особисто потиснути руку авторові, придбати свіжий примірник і отримати автограф.

"Дика Мята" - тема цього літа! Пропустити - собі не пробачити!

«Дика м'ята» - це свято не тільки для поціновувачів етнокультури, а й для кожного, хто на нього прийшов. Фестиваль - дуже спокійна, світла і позитивна подія, куди можна прийти всією сім'єю. Перед входом на територію амфітеатру для відвідувачів відкриті дитячі та спортивні майданчики. Гості фестивалю можуть чарівно провести вихідний день з друзями або родиною, насолодившись на природі красивою дикоростучою музикою.

Концепція «Дикої м'яти» будується на виступах виконавців, які в своїй роботі обходять контракти з мейджорами музичної індустрії. Іншими словами, це «дикоросла» незалежна музика, яка створюється не оглядаючись на формати музичних ЗМІ.

Учасники фестивалю!!!

Нино Катамадзе и проект Insight

Oquestrada

Tonino Carotone

Katzenjammer

Sunsay

Billy's Band

Zdob si Zdub

Иван Купала

Оркестр "Exilados"

Radikkl Beatz

Theodor Bastard

BudZillus

Отава Ё

ОПА!

Тинтал

Мельница

Selfplayers

Ива Нова

Селекция


Переглянути більшу мапу

Сайт фестивалю: http://www.mintmusic.ru/

на головну

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ