Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

11 вересня 2015  16:15    Василь Радковський

Фестиваль вуличного мистецтва "Республіка" відмітив п’ятирічний ювілею.

Цими вихідними 4-6 вересня у Кам’янець-Подільському святкував свій п’ятирічний ювілей мистецький анти комерційний фестиваль «Республіка». Об’єднавши художників стріт-арту, літераторів та понад 60 гуртів з України, Білорусії, Молдови.
Цього року фестиваль Республіка відвідало близько 8 тис. людей з різних терен України та інших країн; Німеччини, Польщі, США, Молдови і Білорусії.Цього року фасади будинків розмальовував художник з Аргентини AMOR, цікавим фактом є те, що його прадід родом з Камянця-Подільського. Також цього року луцький художник Андрій Kalkov продовжує серію малюнків «Круговорот».
Кримчанин Михайло Коробков вже під час фестивалю розпочав працювати над малюнком на даху. Після завершення фестивалю організатори планують запросити у Кам’янець-Подільський одеських художників з команди «М97».

Окрім традиційної акції «Привези зомбоящик – отримай квиток на Республіку!» на увитки обмінювали старі килими. За словами організаторів цього року фестиваль «Республіка» зібрав майже сто килимів і телевізорів.Головною проблемою цьогорічного фестивалю Республіка був дощ. Хоч і публіка не зважала на нього і відривалась, організаторам довелось вирішувати декілька проблем. Основною ж проблемою було те що вода попала на основний пульт, тому терміново прийшлось шукати нову апаратуру, через що у програмі відбулись деякі зміни. Деякі гурти виступали на інших майданчиках.Цього року на фестивалі Республіка було 5 музичних сцен.Окрім вже традиційних були дві нові: Реггі та Art-Dvir на котрих збиралось дуже багато людей. В майбутньому організатори планують змінити локацію Art-Dvir, осільки вони розраховували на кілька сотень глядачів, а прийшло в десятки разів більше.

На сцені Тунель можна було послухати важку і недуже музику та почути такі гурти як: Superkeks, Infinite Tales, Somali Yacht Club, Simon Stone, The Paints of Past Memories, HIELS, Give Me The Light, Patsanoth, 5 vymir, Остров добрых надежд, Dash, DSPLY, Beyond This Place, Friday Story, Karmacoma, Gara's Glitch, Farinhate, Серцевий напад, Streetfames, Хамерман знищує віруси, Дай Дарогу.
Art-Dvir качали: Piano, Flying Swan, Sasha Boole, Marina Krut Project, Dakooka, DZIERZYNSKI BITZ, Колос, ПНД, Panivalkova, Один в Каное, Tik Tu, Леді Арлет, Secret Avenue, Vosmoy, Zapaska.На головній сцені качали неймовірно вже всіма улюблені гурти: Натоліч, Sinoptik, MegamasS, Stoned Jesus, Epolets, Morphine Suffering, Тостер, ДахаБраха, Троє на дивані, Dance Party.Dance! Dance!, Вагоновожатые, Skinhate, TKN (Тонкая Красная Нить)
Через те що дощ залив основний пульт виступи головної сцени перенесли на сцену ратуші де в останній день виступили Molfa, Fontaliza, Jinjer, БахромаХедлайнерами фестивалю Республіка були – Україно-Білоруський Brutto, електронна музична група Onuka, Панк-рок група з Сімферополя - Кожаный олень, Київські - O.Torvald, та качовий Бумбокс.

Вже через декілька тижнів розпочинається підготовка до наступної Республіки.

Звіт з минулого фестивалю:
Як воно було на фестивалі Республіка-2011 можна прочитати тут

Як воно було на фестивалі Республіка-2012 можна прочитати тут

Як воно було на фестивалі Республіка-2013 можна прочитати тут

Як воно було на фестивалі Республіка-2014 можна прочитати тут

Повний фото-звіт можна подивитися тут


Джерело: fest4u.com

усі новини

Коментарі: Додати коментар
05.10.15 10:26
Катя
Очень понравился фестиваль и сам город, была первый раз на фестивале, на следующий год обязательно снова приеду


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ