Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

15 жовтня 2016

O.Torvald

Хто грав на одній сцені з Linkin Park, Garbage, Evanescence, The Rasmus и DJ Tapolsky? Хто шість років надавав постійним репетиціям, перш ніж популярність постукала у двері. Хто ці полтаво-кияни, котрі співають зворушливою украінською. Звичайно, O.Torvald.
Сьогодні назва гурту здається його фронтменам дурнуватою, про що говорять відверто. Але на зорі діяльності вони винайшли в ньому оригінальність, а тепер не мають наміру відмовлятися. Логічно, зважаючи на їхній творчий шлях.
Приклад терпіння
Перша спроба влаштуватися у музичному світі була зроблена ще у 1996 році. Дев'ять років команда з назвою “Крути! Педалі” намагалася розворушити Полтаву, вписати свої імена в історію рок-н-ролу. Але все йшло не так. Вірніше, не йшло зовсім. Педалі крутились даремно. Тоді хлопці зважилися на кардинальні зміни, переїхали до Києва, орендували будинок, організувавши одночасно в ньому репточку. І спробували пограти по-іншому.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО АЛЬБОМУ
Весь час здається, що ім'я бенду неухильно пов'язано зі словом “відривайся”. Як правильно відриватися, хлопці вже демонстрували не раз, крайні - в грудні 2015-го під час сольних шоу For Girls і For Boys. Наступний приклад буде показано у 2016-му в Києві, в клубі Stereo Plaza. На той час учасники зареклися накидати десяток нових пісень і оформити їх у кінцевий продукт. Робота кипить. А кращі місця тим часом розкуповуються. Усі п'ятеро учасників різні і чимось невловимо схожі.Такі собі “Red Hot Chili Peppers” (мінус 1) на вітчизняний манер. Вони відмінно виглядають, вміло себе презентують і запалюють зал.
Тож якщо є тяга до гарноі музики, а очі люблять гарне видовище на сцені - зарезервуйте 19 жовтня. Віддайте свій вечір цим класним хлопцям. Вони вам повернуть сповна.

Вартість квитка: 200 грн.

Адреса: м. Київ, Stereo Plaza (Лобановского пр-т, 119)

Початок: 19-00

Організатори: +38 (044) 590-55-50

на головну

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ