Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

10 вересня 2016

In Extremo

Якщо б у світовому культурному просторі не було фольк-року, світ би недоотримав щось важливе. Якщо б не “In extremo”, у folk-metal було б мало шансів вижити в сучасній культурі. Ці енергійні німці зуміли створити щось унікальне та шалено драйвове. Вони об’єднали актуальність та традиції - з якісними тяжкими партіями. І, здається, єдині зазвучали на стількома мовами.

Німецька, латинська, іспанська, шведська, французька, норвезька, ісландська, естонська, оскитанська - вони переспівували та актуалізували давні балади і складали власні. В 2015-му вони відзначили 20-річчя своєї діяльності. І ось вже два десятки років їхня волинка, арфа, перкусія і ще цілий перелік старовинних інструментів звучать так само свіжо та на вищому рівні. 10 вересня у рамках світового турне вони приїдуть з концертом до України.

Уявіть традиційні для Німеччини ярмарки: море шуму та забав, гучні завзяті ритми, ріки пива. Приблизно так проходять концерти “In extremo”. Хіба що без пива, але з вогнем. Вогню багато завжди, і вміло з ним поводитися виходило не відразу. Тому огняне шоу- особлива гордість вже подорослішавших музикантів.

І ось ця вируюча естетика, що вдихає життя, враз переноситься з Мюнхена, наприклад, в Київ, в клуб Sentrum. І з київських сірих буднів ви несподівано опиняєтеся на якому-небудь “Октоберфест”. І кремезні чоловіки занурять в світ своєї магії.

Оскільки виступ лише один, очікується неабиякий ажіотаж, так що не відкладайте купівлю квитка. Пам’ятайте, кращі місця на ярмаркових виставах - ближче до сцени. Поспішіть, поки вони є.

Вартість квитка: 550 грн.

Адреса: м. Київ, Sentrum (вул. Шота Руставели, 11)

Початок: 20-00

Організатори: +38 (044) 590-55-50, +380 48 740 5147

на головну

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ