Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

9 травня 2013

Середньовічний Хотин 2013

З 9 - 12 травня відбудеться Міжнародний історичний фестиваль “Середньовічний Хотин” (Хотинфест) котрий уже четвертий рік проводиться в місті Хотин, Чернівецька область, Україна. Місце було обрано не просто так, Хотинська фортеця визнана сьомим чудом України і отримала чималу популярність за те, що неодноразово виступала знімальним майданчиком для вітчизняних і зарубіжних історичних фільмів.
Головна родзинка фестивалю “Середньовічний Хотин” – це лицарські бої. Вони проходять під відкритим небом на спеціально підготовленому ристалищі, з небувалою віддачею сил і виплеском адреналіну.

До програми фестивалю «Середньовічний Хотин» входять: повноконтактні піші та кінні лицарські бої в номінації «Поєдинок», повноконтактні піші та кінні бугурти, масові баталії 100х100, турнір лучників, штурм укріплення (імітація справжньої середньовічної облоги) та багато іншого.

Аби глядачі відчули себе в епосі Середньовіччя, на фестивалі створюється неповторний антураж – відвідувачі фесту можуть поїсти у справжній середньовічній таверні, послухати фолк-музику, випробувати себе в різних майстер-класах, побачити автентичний табір, де живуть безпосередні учасники фестивалю.
Тут буде цікаво всім! І сім’ям з дітьми, і студентам, які цікавляться історією, і шанувальникам екстремальних видів спорту.
Організатором фестивалю “Середньовічний Хотин” є міжнародна Асоціація Історичних Реконструкторів Середньовіччя (HMB International Association).
Головна мета HMB International Association – популяризація нового виду спорту Історичного Середньовічного Бою (ІСБ) шляхом проведення чемпіонатів, а також фестивалів історичної реконструкції, та розвиток лицарства як світового тренду.

Зародившись як захоплення тисяч людей по всьому світу, реконструкція середньовіччя активно розвивається вже протягом 50 років, а історичний середньовічний бій – на протязі 20 років, пропагуючи здоровий спосіб життя і сприяючи живому вивченню історії.
На сьогоднішній день існує декілька сотень реконструкторських клубів у США, Австралії, країнах західної та східної Європи.
Історичний середньовічний бій (ІСБ) являє собою спорт, в якому бійці змагаються в автентичних середньовічних обладунках повноваговими репліками зброї, виготовленими сучасними майстрами за технологіями XII-XIV століть.
Для більшості членів клубів ІСБ – це хобі, яке стало частиною їхнього життя. Для публіки – це барвисте видовище і захоплюючий спорт!
Інші проекти HMBIA
Іншим, не менш важливим за значимістю проектом HMBIA є світовий чемпіонат “Битва Націй”. У цьому році понад 20 національних збірних з ІСБ змагатимуться у місті Ег Морт (Aigues Mortes), регіон Лангедок-Руссійон (Languedoc-Roussillon), що на півдні Франції. “Битва Націй 2013″ пройде з 9 по 12 травня.
Інформація для партнерів і спонсорів

І чемпіонат «Битва націй», і фестиваль «Середньовічний Хотин» будуть супроводжуватися прямими ТВ- та Інтернет-трансляціями на телеканалах та інтернет-ресурсах України, Росії та інших країн-учасниць. Тому ми завжди раді пропозиціям про співпрацю та партнерство.

Програма фестивалю 2013 р.

День 1, четвер, 9 травня:
10.00 – Відкриття фестивалю. Початок роботи інтерактивних майданчиків фестивалю, історичної ярмарки, точок харчування.
11.00 – 13.00 – Кінний турнір. Командна зустріч. (Збірні України, Росії, Білорусі). Перше відбіркове коло.
Оголошення результатів жеребкування. Представлення учасників 2-х кінних команд.
А) Снаряди (сарацин, кільця, капуста).
Б) Джостра.
В) Меле на мечах (командний бій).
13.00 – Підготовка майданчика для піхоти.
13.15 – Представлення клубів – учасників фестивалю.
13.30 – Бугурт.
14.30 – Піхота. Піший турнір на різній зброї Відбіркові бої.
16.30 – 17.30 – Конкурс обладунків.
17.30 – 19.30 – Кінний турнір. Друге відбіркове коло.
А) Снаряди (сарацин, кільця, капуста).
Б) Джостра.
В) Меле на мечах.
19. 30 – Бугурт.
20. 30 – Фолк-концерт.

День 2, п’ятниця, 10 травня:
10.00 – Відкриття фестивалю. Початок роботи інтерактивних майданчиків фестивалю, історичної ярмарки, точок харчування.
10.30 – 11.30 – Конкурс костюмів.
11.30 – 13.30 – Кінний турнір. Бої за 3-4 місце.
А) Снаряди (сарацин, кільця, капуста).
Б) Джостра.
В) Меле на мечах (командний бій).
Підготовка майданчика для піхоти.
14.00 – бугурт.
15.00 – 16.00 – Піхота. Піший турнір на різній зброї. Відбіркові бої.
16.00 – 17.00 – Краш тести лучників (на основній площадці).
17.00 – 19.00 – Кінний турнір. Бої за 1-2 місце.
А) Снаряди (сарацин, кільця, капуста).
Б) Джостра.
В) Меле на мечах.
19.00 – Підготовка майданчика для піхоти.
19.30 – Бугурт.
20.30 – Фолк-концерт.
22.00 – Вечірня програма в таборі для учасників (музика, ігри, конкурси).

День 3, субота, 11 травня:
10.00 – Відкриття фестивалю. Початок роботи інтерактивних майданчиків фестивалю, історичної ярмарки, точок харчування.
11.30 – 13.30 – Турнір кінних лучників. Бугурти (масові піші бої).
13.30 – 14. 30 – Бугурт.
15.00 – Піший турнір на різній зброї. Фінал.
16.00 – Показова стрільба требушета.
18.00 – 19.30 – Епізод облоги замку (вилазка захисників фортеці з метою
захоплення требушетов, бій на укріпленнях з використанням облогових щитів і
стрільців; стріли з гуманізаторамі будуть надані).
19.30 – Майстер клас з танців, середньовічна музика.
20.00 – Фолк концерт.
22.30 – Нічний бугурт для учасників.

День 4, неділя, 12 травня:
12.00 – 13.00 – Бугурт (масові піші бої).
13.00 – 13.30 – Дитячий майданчик «спортивний меч».
14.00 – 16.00 – Профбоі. Краш тести обладунків.
16.30 – 18.00 – Кінний турнір – снаряди (кільця, хустка, сарацин, дротик, рубка і т.д.).
18.00 – 19.00 – Нагородження переможців та призерів турнірів і конкурсів.
19.30 – Закриття фестивалю.


Як дістатися до Хотинської фортеці?
Хотинська фортеця розташована на північній околиці міста Хотина в двох кілометрах від його центру (точна адреса: Україна, Чернівецька обл., м. Хотин, вул. Свято-Покровська, 40). Якщо у вас немає власного автомобіля, то на вас чекає подорож потягом або автобусом до сусідніх Чернівців (69 км до Хотина) або Кам’янець-Подільського (22 км). Звідти Ви без проблем дістанетеся до Хотина на місцевому автобусі або маршрутці, які курсують досить регулярно.
Автобусні маршрути і розклад руху є на сайті bus.com.ua.
А розклад поїздів можна знайти на www.uz.gov.ua.

Скільки коштує квиток на фестиваль і де його придбати?
Квитки на фестиваль ви можете придбати безпосередньо на місці його проведення, в касі. Вхідний квиток коштує 100 гривень на 1 день. Абонементний квиток на 4 дні фестивалю коштує 250 гривень.

Де можна переночувати?
Цього року на території Хотинської фортеці не буде наметового містечка (кемпінгу), тому Вам необхідно буде підшукати житло в Хотині або його околицях.
У самому Хотині є чотири готелі. Найбільший готель – «Хотин» (вул. Олімпійська, 68а). Тут є і одно-, і двух-, і п’ятимісні номери, які можна замовити за 160-250 гривень на добу. Ціни невисокі, сервіс цілком гідний. Готелі поменше – «Олімп» (вул. Олімпійська, 75), «Фортеця» (вул. О. Кобилянської, 1) і «Дністер» (вул. О. Кобилянської, 1). Але загальна кількість місць у всіх затишних притулках Хотина не надто велика, тому ви можете забронювати номер і в готелях Кам’янець-Подільського (тут їх цілих дев’ять) або Чернівців (13). Докладну інформацію про готелі можна знайти на сайті hotels24.ua.

Де можна підкріпитися?
Різноманітність місць громадського харчування з ароматною і смачною їжею в Хотині вельми широка. Традиційну українську кухню можна замовити в кафе «Україночка» (вул. Свято-Покровська), «Хотінчанка» (вул. Шевченка), «Смак» (вул. Васильєва) та інших. Італійську піцу подають в «Тропікано» (вул. Олімпійська, 68). Ресторани з відмінним сервісом – «Дністер» із залом на 200 чоловік (вул. Олімпійська), «Хотин» (вул. Воїнів визволителів), а також «Фортеця», розташований прямо на території Хотинської фортеці.
У невеликому Хотині гостей чекає близько дюжини недорогих та затишних закладів харчування з чудовою кухнею. Ще кілька кафе знаходяться поблизу, в Хотинському районі. Крім того, на самому фестивалі працюватимуть середньовічні таверни, де можна буде скуштувати цікаві страви.

Куди можна звернутися за медичною допомогою?
Крім бригад «швидкої допомоги», які чергуватимуть на фестивалі, медичну допомогу надають у Хотинській центральній районній лікарні за адресою: вул. Б.Хмельницького, 4 (телефони: +38 (03731) 21-2-64, +38 (03731) 21-52-2, +38 (03731) 21-27-2) і в приватних клініках. Центральна районна аптека в Хотині розташована на вул. Незалежності, 28Б. Міська довідкова служба: +38 (03731) 22-22-2.

Що нового можна буде побачити на фестивалі?
Крім традиційних одиночних і масових піших боїв, цього року вперше відбудеться найбільший кінний турнір «Битва Столиць» за участю вершників з Москви, Санкт-Петербургу і Кам’янець-Подільського. Крім того, Ви вперше побачите облогу фортеці із застосуванням автентичної облогової техніки, боями піхоти на стінах і укріпленнях, лучниками і метальними машинами. Також на Вас чекають інтерактивні розваги (наприклад, можливість для дітей битися «плюшевим мечем») та майстер-класи (наприклад, зі стрільби з лука), вечірні виступи фолк-колективів та фаєр-шоу.
«Середньовічний Хотин» – це незабутня середньовічна атмосфера, лицарський дух, море вражень і позитивних емоцій. Подаруйте собі та своїм близьким захоплюючу подорож у минуле!





Переглянути більшу мапу

Сайт фестивалю: http://hotinfest.com.ua/

на головну

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ