Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

6 грудня 2013

Jazz Bez 2013

«Jazz Bez» є найбільш масштабним, тривалим та досвідченим міжнародним фестивалем, що енергією джазу поєднує десятки міст України і Польщі.

Найбільший український джазовий фестиваль «Jazz Bez» триватиме із 6 по 15 грудня 2013 р. за підтримки Національної мережі готелів «Reikartz».

Щороку «Jazz Bez» переміщує через кордони Євросоюзу десятки гуртів з різних країн світу, сотні виконавців та слухачів джазової музики, щоб багатоденним джазовим марафоном приносити радість меломанам, об'єднувати організаторів та стимулювати до творчості музикантів, не зважаючи на територіальні розмежування та умовності. Від народження фестивалю у 2001 році кількома концертами у Львові та Перемишлі, джазові імпрези відбувалися у двох десятках міст, на фестивалі утворилися десятки міжнародних проектів, а кількість музикантів, що грали на «ДжазБезі» перевершує тисячу осіб.

Цьогоріч «Jazz Bez» об'єднає довкола джазу Київ, Харків, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Люблін, Санок, Глівіце, Перемишльта батьківщину Богдана-Ігоря Антонича село Новицю. Вперше до джазової федерації приєднаються Мостиська. Серцем Фестивалю є Львів.

Родзинкою фестивалю «Jazz Bez» є поєднання максимальної кількості джазових стилів (свінг, ф'южн, бі-боп, джаз-рок, фанк, кул, фрі-джаз...), експериментальної та імпровізаційної музики.

Цього року у Фестивалі візьме участь півтори сотні музикантів з України, Польщі, США, Ізраїлю, Великобританії, Німеччини, Данії, Швейцарії, Італії, Білорусі, Грузії, Вірменії, Азербайджану...

На шанувальників джазу чекатимуть виступи незрівнянної української артистки Мар'яни Садовської, зірки світового фрі-джазу піаніста Метью Шіппа у дуеті із саксофоністом Матеушем Валеріаном, чарівної співачки і піаністки Marinita, що цього разу зіграє із зіркою ізраїльської сцени майстром гри на кяманчі Марком Еліяху, учасником квартету славетного Майка Стерна бас-гітаристом Теймуром Фелем та перкусистом Орханом Агабейлі, квартету відомого українського контрабасиста Аркадія Овруцького з американськими джазменами, Bester Quartet, що працюють з Джоном Зорном, італійських Kekko Fornarelli Trio, World Service Project з Лондону, грузинських ZumbaLand, проекту одного з кращих вітчизняних барабанщиків Ігоря Гнидина, швейцарських KAOS Protokoll, польського піаніста Куби Станкевича з імпровізаціями до музики Войцеха Кіляра, гітариста легендарних джаз-рокових «Laboratorium» Ришарда Стили, Krzysztof Kobylinski Trio, KOMEDA: AHEAD з віртуозним віброфоністом Крістофером Делом, Aladdin Killers, нового білоруського проекту H.A. Quartet, українських Deep Tone project, JT Fresh, піаніста Павла Ігнатьєва та багатьох інших виконавців, що творять вишукану і нестандартну музику.

Також у рамках Фестивалю відбудеться джазова школа для молодих музикантів у Перемишлі, традиційні джем-сейшени, майстер-класи, фотовиставки та багато додаткових акцій.

У Львові джаз лунатиме у Театрі ім. Марії Заньковецької, Львівській обласній Філармонії та клубі «Picasso».

Квитки у продажу із 5 листопада. Їх можна буде придбати у касах театру та філармонії і в галереї «Дзиґа».

Програма фестивалю можна переглянути тут
Переглянути більшу мапу

Сайт фестивалю: http://dzyga.com/

на головну

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ