Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

24 червня 2015

Glastonbury 2015

Гластонберійскій фестиваль сучасного виконавського мистецтва - один з найбільших музичний фестивалів не лише у Великобританії, але і є одним з найбільших у Європі. Учасників фестивалю не зупиняє ні дощ, ні бруд.
У 2015 р. фестиваль триватиме 5 днів - з 24 по 28 червня.
135 000 квитків на подію сезону 2013 розійшлися за 1 годину 40 хвилин, що є абсолютним рекордом для Гластонбері.
Фестиваль котрий на початку створення у 1970-му році називався Glastonbury Fayre, вже з перших років свого існування отримав репутацію «британського Вудстоку» і традиційно вважається однією з головних подій музичного року у Британії. В перш чергу Фестиваль у Гластонбері славиться своїми рок-концертами, але проходять також численні виступи танцювальних, фольклорних, театральних і циркових колективів, влаштовуються художні експозиції. У 2011 році на фестивалі на 34 майданчиках загалом відбулося близько 2000 виступів та атракцій.
Його хедлайнерами в різні роки були Девід Боуї, Radiohead, The Smiths, Oasis, Blur, The White Stripes, Muse.
Фестиваль Гластонбері вперше в історії буде показаний у прямому ефірі телерадіокомпанією BBC. Представники мовної корпорації заявили, що забезпечать теле-і радіотрансляцію з усіх основних сцен Гластонбері із застосуванням самих останніх цифрових технологій.


Програма фестивалю

Буде згодом

тут повна програма

ЯК ПОТРАПИТИ НА Гластонбері 2015?

Повна інформація про квитки для фестивалю наступного року буде відома пізніше в 2014 році

Як зазначалося вище 135 000 квитків розійшлися за менше як 2 години, кожен з володарів квитків вніс на депозит 50 фунтів і тільки навесні в конкретні дати зможе заплатити повну вартість. Якщо ж він передумає або просто забуде це зробити, броня анулюється і квитки надійдуть назад у продаж. Після чого відбудеться перепродаж 21 квітня.

Що потрібно зробити
1. Для того щоб придбати квитки необхідно зареєструватися. Реєстрація відкрита тут . Якщо ви реєструвалися раніше, перевірте свою реєстрацію тут . Номер реєстрації буде необхідний при покупці квитків. При реєстрації потрібно завантажити своє фото паспортного типу, тому квитки на подію з недавніх пір містять фото власників, щоб скоротити ймовірність перепродажу квитків спекулянтами.
2. На весні буде провадитися оплата частини, що залишилася вартості квитків тими, хто їх зарезервував і вніс депозит. Процес закінчиться 8 березня. Після цих оплат і вивільняться неоплачені своєчасно квитки, які надійдуть в перепродаж 21 квітня.

Ціна квитка становить 205 фунтів + 5 фунтів за бронь + 6 фунтів поштового збору. Квитки, придбані після 8 квітня 2013, повинні будуть оплачуватися зразу, без внесення депозиту. Квитки можна повернути до п'ятниці 3 травня 2013 і отримати повне повернення коштів за вирахуванням 10 фунтів комісії. Після 3 травня 2013 гроші повертатися не будуть.

Точні дати перепродажу поки невідомі, але, враховуючи небувалий попит, її проведуть, мабуть, максимально скоро після закриття платіжного вікна. Від іноземних набувачів (тих, хто перебуває за межами Великобританії на момент здійснення покупки і / або збирається платити карткою, зареєстрованої не у Великобританії) приймаються до оплати тільки картки Visa та MasterCard. Написано «кредитні», але ймовірно дебетові теж підійдуть, це не акцентується. Від жителів Великобританії приймаються виключно дебетові.
Іноземні громадяни або громадяни Великобританії, що знаходяться за її межами і використовують іноземну банківську карту, можуть зробити покупку на сайті seetickets.com або через міжнародну лінію бронювання 0044 1159 934 183. Дзвінок обкладається стандартним міжнародним тарифом. Важливо звернути увагу, що дзвінок буде поставлено в чергу, і буде потрібно заплатити і за весь час очікування. Для придбання квитків необхідно мати номер реєстрації та індекс кожного, на кого купуються квитки. У зв'язку з цим окремо звернемо увагу: кожен потенційний власник квитка повинен бути зареєстрований, а не тільки та людина, яка буде купувати квитки.
Квитки іноземним покупцям будуть вислані міжнародною поштою, якщо іншого не зазначено в листі-підтвердженні. Тому при покупці важливо вказати повний і точний адресу, на який повинні бути спрямовані квитки. Зі списку покупців квитки будуть вислані на першу адресу, якщо всі квитки оплачені однією картою. Якщо ви не маєте можливість отримати квитки поштою або побоюєтеся, що вони загубляться по дорозі або не дійдуть до вас до того, як ви відбуде до Великобританії, відразу після отримання листа, що підтверджує покупку, вам потрібно написати в SeeTickets, що ви б хотіли забрати їх якимось іншим способом.
Статус квитків можна відстежити по посиланню при допомозі свого референс-номера, крім того, він знадобиться для того, щоб безпосередньо отримати квитки. Тому важливо зберегти лист з підтвердженням і цим номером до моменту отримання квитків. Якщо ви робите замовлення по телефону, обов'язково запишіть свій номер замовлення.
Всі квитки будуть персоналізовані за допомогою фото. Згідно з умовами на сайті Гластонбері, мати з собою ID (документ, що засвідчує особу) при проході на фестиваль не буде потрібно, але ваше обличчя будуть звіряти з особою на фото. Але документ краще взяти, якщо ви побоюєтеся, що вам не продадуть алкоголь, тому що ви занадто молодо виглядаєте. Або якщо ваше фото на квитку дико невдале.
Третя хвиля квитків буде після 3 травня 2013 р., викликана поверненням в продаж квитків, які були куплені, але які здали назад. Повернуться і квитки, які були помічені на сайтах перепродажів і анульовані. Також обов'язково виявиться подвійний букінг частини квитків, і вони теж благополучно повернуться в продаж. Так що після 3 травня має сенс повертатися на сайт або надзвонювати в SeeTickets, і вам може пощастити. Тільки пам'ятайте, і в цьому випадку для придбання квитків ви повинні бути зареєстровані, тому продовжуйте зберігати свій номер реєстрації.

Ще один варіант, про який, принаймні, іноді можна прочитати на форумах, - придбання квитка в рамках туристичних пакетів, що включають проживання, переїзди тощо. Це досить дороге задоволення, але озвучується як варіант.
Ще один варіант - це сайти, на яких продавці намагаються позбутися квитків
Отже, квитки на сайтах перепродажу з'являються, як правило, за кілька тижнів до заходу, коли їх вже починають розсилати власникам, хоча є й ті, хто виставляють свої лоти уже на наступний день після першої офіційної продажу. Ціна різниться від номінальної до сильно завищеною. Самої непривабливою виглядає вартість квитка за вирахуванням депозиту: продавець лота явно на цей же квиток і намагається заробити. Бувають ще лоти абсолютно особливого типу - від місцевих фермерів. Вони отримують бонус від організаторів фестивалю за турботу у вигляді або безплатних недільних квитків, або знижки на придбання квитка на весь вікенд, або в принципі можливості все-таки отримати квиток, якщо їм не вдалося його купити в загальному порядку. Такі квитки можуть коштувати недорого, тому в принципі дісталися власникам дешевше. Втім, місцеві фермери, якщо і займаються такими спекуляціями, то частіше ходять по форумах і шукають покупців там.
Але є ризик шо Ви будете ошукані, тому перевіряйте інформацію перш ніж купувати квиток у невідомої особи.
Є ще момент що при вході на фестиваль, стюард придерется до фото на вашому квитку. У перший рік введення це системи якість квитків дійсно залишала бажати кращого, продавці навіть вказували в описі лота, що фото настільки погано помітні, що це може бути, хто завгодно. Інші ж умільці пропонували разом з квитком ID, щоб адресу збігався з даними квитка. Чесно кажучи, важко сказати, чи варто вірити в прискіпливість пропускної системи. Є реальні історії з T In The Park - іншого найбільшого британського фестивалю, який проходить в Шотландії, - коли люди купували квитки з рук прямо перед входом на фестиваль, і стюарди навіть не дивилися, що хлопчик простягав їм квиток з ім'ям дівчинки. Ми, звичайно, не закликаємо купувати квитки таким шляхом, але, за словами тих, хто проходив на Гласто з легально купленими квитками, ніхто не звіряв фото з обличчям. Втім, обнадіювати ми вас теж не хочемо, завжди краще перестрахуватися, а не позбавити себе ненавмисно в останній момент задоволення відвідати подію всього життя.

Проживання
Ціна квитка включає в себе також і доступ у кемпінг поля, де можна розбити намет в будь-якому місці з призначених кемпінг зон, котрі розкидані по всьому фестивалю, від полів в безпосередній близькості від Пірамідальної сцени до більш спокійних районів на околицях фестивалю.

Де розмістити вам намети

Різні райони мають різну атмосферу. Наприклад, Pennard Hill Ground, між парком і The Healing Fields, є популярним, живим місцем. Вона має власну культуру з людей, які повертаються з року в рік. А ось житлові зони на околицях фестивалю, такі як Limekilns і Hitchin Hill Ground, як правило, тихіші. Деякі кемпінг поля дуже зайняті і заповнюються дуже швидко, як правило, більш просторіше на захід поруч з парком. Camping області відзначені на карті .

Хоча потенціал Glastonbury Festival залишився таким ж, як у попередні роки, з'явилася нова кемпінг область що була добавлена в 2011 році на фестивалі. Додатковий кемпінг розташований поруч з західною автостоянкою.

Відпочинок на природі поради:
- В кожному кемпінг-полі є стюарди. Перевірте, де найближчий до вас. Вони можуть направляти і консультувати вас про події заходу а також в надзвичайних ситуаціях - будь то медична допомога чи нештатна ситуація.
- Варто відзначити, де ви розбили свій табір відносно пожежної або іншої нерухомої точки, або ж позначкою ваш табір прапором. Бо знайти свій намет може перетворитися на кошмар.
- Не займайте занадто багато місця при установці табору. І, будь ласка, не приносьте альтанки. Вони марно займають цінний простір кемпінгу (є багато більш цікавих місць, щоб сидіти на фестивалі а не тільки у межах намету).
- Будьте привітними з сусідами. Піклуватеся один про одного, і якщо хтось відчуває себе хворим, допоможіть отримати допомогу.
- Пам'ятайте, що намети дуже уразливі, особливо від блискавки.
- Якщо ви турбуєтеся на рахунок крадіжки, не залишайте їх у наметі. Основні цінності можна залишити у безкоштовній 24-годинній камерізберігання, які є розкидані по всьому фестивалю. Вони також надають безкоштовні рулони туалету і мило. Вони відзначені на карті логотипом - замкова щілина.
- Майте на увазі, що найбільш часто втрачені речі ключі, гаманці, телефони та фотоапарати. Будь ласка, зберігайте їх у безпечному місці!
- Любов до ферми - будь ласка, не залишайте сміття, коли ви залишаєте фестиваль.

Сімейні кемпінг поля
Є два Family Camping Поля: Cockmill Meadow поряд з полем Kidz і область на північному заході ділянки в Wicket Ground. Сім'ї не потрібний спеціальний квиток у табір але поспішіть, щоб зарезервувати місце заздалегідь (вони можуть швидко заповнюються).

Кемпінг для інвалідів розташовується в місті Spring Ground, на західній стороні фестивалю.
План розміщення фестивалюПереглянути більшу мапуСайт фестивалю: http://www.glastonburyfestivals.co.uk

на головну

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ