Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

22 серпня 2015

Схід - Рок 2015

Місто Тростянець заслужило славу рок-столиці Сумщини завдяки музичному фестивалю «Схід - Рок», який відбудеться 22-23 серпня 2015 рку.Третій рік поспіль фестиваль проходить на території архітектурної пам’ятки XVIII століття фортеці «Круглий двір», яка довгий час служила театральними підмостками і концертним майданчиком. Купа драйва, музики, гарного настрою та незабутніх вражень! Минулого року серед учасників хедлайнерів були «С.К.А.Й», «ТНМК», «Бумбокс».

Проживання

ЖИВИ НА ФЕСТИВАЛІ ТА СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ФЕСТИВАЛЬНОЇ АТМОСФЕРИ: НЕХАЙ СОНЦЕ БУДИТЬ ТЕБЕ ЗРАНКУ, БУДЬ ЯКОМОГА БЛИЖЧЕ ДО ПОДІЙ, ЗНАЙОМСЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ (ТА СТІН)! ПЕРЕГЛЯНЬ ВАРІАНТИ ПРОЖИВАННЯ НА #CXIDPOK ДЛЯ ТЕБЕ ТА ТВОЇХ ДРУЗІВ!

НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО

Приїжджай раніше та обери собі місце для намету. Наметове містечко знаходиться в 20 хвилинах пішої ходьби від майданчику фестивалю в Дендропарку «Нескучне». Сама назва говорить про те, що скучати Вам не доведеться. Неймовірна природа, джерельна вода, чисте повітря, каскад із трьох озер і таємничий грот німф – це Дендропарк «Нескучне». Проживання в наметовому містечку безкоштовне.

Які послуги включено?

Безкоштовне розміщення намету
Паркінг
Ви можете користуватися душовими

Що потрібно взяти із собою?

Якщо ви плануєте проживати в таборі, то вам обов'язково знадобиться намет.
Беріть із собою все, що необхідне для вашого комфорту — матраси, карімати, спальні мішки, подушки і т.д.
Гарний настрій

Після завершення кожного фестивального дня від Круглого Двору до наметового містечка будуть безкоштовно їздити автобуси. В містечку завжди будуть координатори, які дадуть відповіді на всі Ваші питання, допоможуть розміститися, також буде організована охорона містечка.

Добирання

ПРОЇЗД НА ФЕСТИВАЛЬ

Для отримання детальної інформації за розкладом поїздів логічно і зручно скористатися офіційним сайтом української залізниці - http://www.uz.gov.ua/, а також функціоналом по он-лайн резервування квитків, де можна в тому числі просто подивитися наявність і ціну квитка на Ваш потяг - http://booking.uz.gov.ua/

Чому вокзал називається не Тростянець? Це зроблене для зручності пасажирів. В Україні 20 Тростянців, тому квиток до станції СМОРОДИНЕ привезе Вас на Слобожанщину.

Так само в Тростянець досить просто доїхати на маршрутці, так, як місто Тростянець проходить в маршруті на Суми. Відповідно з обласних центрів Полтавської, Харківської, Київської, Дніпропетровської областей не є проблемою вибратися на фестиваль.

Крім автовокзалів перевезеннями ще займаються приватні перевізники, ціна квитка практично на відрізняється, а ось швидкість доставки, так. З Харкова, Полтави, Запоріжжя, Дніпропетровська, Києва - 050222 28 85. З Києва, Полтави, Дніпропетровська - 050 933 90 93. Сайт служб які займаються перевезеннями з Сум і назад service-lux.com.ua,sanavto.com.ua

При необхідності, для зручності учасників, з міст будуть організовані платні автобуси на фестиваль
Організатор – Тростянецька міська рада, КЗ ТМР КДК «Тростянецький». Тел. 5-19-70.Сайт фестивалю: http://cxidpok.com/

на головну

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ