Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

14 травня 2016

Razomfest 2016

14-15 травня у Львові пройде вже 3-ій за рахунком фестиваль Razomfest, який покликаний об’єднати творчу, вільну, сучасно мислячу молодь, яка дихає спільними інтересами – якісною музикою, хорошою літературою та подорожами. Цього року фестиваль постане перед відвідувачами у зміненому форматі – повністю музичне 14 травня: коли на сцені зберуться декілька найцікавіших українських гуртів та повний літератури і корисних тревел-хаків наступний день – 15 травня. Razomfest – це подія для людей, які постійно рухаються вперед, прагнуть ставити цілі і досягати їх, бажають ставати кращими та робити кращим цей світ. Ми створюємо майданчик, на якому молодь може об’єднатися під ідеями культури та подорожей. Забути про всі турботи і опинитися у світі творчості та самобутності поряд із цікавими людьми.

Razomfest – це гігабайти живої, актуальної та цікавої сучасної української музики. На сцені фестивалю виступатимуть Один в каное, daKooka, ФІОЛЕТ, Жадан і Собаки, Secret Avenue, Sunguns та ще один поки неназваний, але не менш популярний учасник. Музичні екскурсії територіями поп-року, інді, соулу, ска-панку, електропопу. Заїзди в сторону суцільного рок-н-ролу, важких гітарних рифів та драйву, що замішані на одній сцені разом із спокоєм та гармонією акустичних гітар і щирих голосів. 14 травня на сцені Razomfest буде музика, яку всі ми так любимо.Придбати квитки на перший день фестивалю можна тут!!! , або тут!!!

Наступний день Razomfest’y перетече у форму літературних читань та відвертих розмов про подорожі. З літературної сцени до слухачів звертатимуться самобутній провокативний і глибокий у своїй творчості Юрко Іздрик, всіма улюблений і харизматичний Сергій Жадан, слова яких вже давно звучать як афоризми та розлітаються на цитати сторінками соціальних мереж. Глибокий та поміркований Любко Дереш, який здатен провести не одну екскурсію дорогами потаємних закутів людської душі. Відвертий, щирий, романтичний та подекуди цинічний львівський прозаїк та поет Іван Байдак. Катерина Бабкіна та Марк Лівін – письменники та автори проекту #bookchallenge_ua. Ніжна та чуттєва Марина Однорог, надзвичайно талановиті – Юрій Завадський, Роман Штігер, Морі, Вікторія Дикобраз, Роман Чихарівський, Юрій Матевощук та багато інших поетів і прозаїків.

У рамках фестивалю відвідувачі зможуть прослухати цікаві лекції від досвідчених мандрівників та знайти відповіді на питання: як дешево подорожувати, якими сервісами краще користуватись, як знайти мотивацію для початку подорожі, як скласти маршрут, що брати з собою тощо.Придбати квитки на другий день фестивалю можна тут!!! або тут!!!

Цього року організатори розширили програму фестивалю, зробили його більш емоційним, додали більше натхнення та настрою. Razomfest має всі шанси стати доброю щорічною традицією Львова. Свою цьогорічну фестивальну програму слід почати саме з цього дійства.
Придбати дводенний квиток на фестиваль Razomfest у фан-зону можна тут!!! або тут!!!

Дводенний квиток на фестиваль можна купити лише у фан-зону. Квитки з місцями за столиками продаються тільки окремо на перший і другий день фестивалю.

ПРОГРАМА
Остаточна програма буде опублікована після 24 квітня. До зустрічі на фестивалі)

14 травня

16:00-16:30 My Medicine (переможець конкурсу каверів)
16:30-17:20 Sunguns
17:20-18:10 Secret Avenue
18:10-19:10 daKooka
19:10-20:10 Epolets
20:10-21:10 ФІОЛЕТ
21:10-22:10 Один в каное
22:10-23:30 Жадан і Собаки

15 травня

10:00 Лекція про подорожі №1
11:00 Лекція про подорожі №2
12:00 Поетичний марафон (Роман Чихарівський, Марина Однорог, Ско Рик, Ксенія Єлева, Юля Наконечна, Міша Пінчак, Любомир Винник, Віторія Приймак)
13:20 Сергій Жадан (поетичні читання)
14:00 Показ фільму "Любові стане на всіх" знятий за мотивами розділу "Ромео" з книги "Месопотамія" Сергія Жадана.
15:00 Марк Лівін (презентація книги "Бабине літо")
16:00 Любко Дереш (читання уривків з нового роману)
17:00 Іван Байдак та Роман Штігер (поетичні читання)
18:00 Катерина Бабкіна (поетичні читання)
19:00 Іздрик (поетичні читання)
20:00 Юрій Завадський, Юрій Матевощук, Вікторія Дикобраз (поетичні читання)
21:00 Лекція про подорожі №3
22:00 Морі (аудіопоезія)


Детальна інформація про фестиваль Razomfest на офіційних сторінках фестивалю в соц. мережах: https://vk.com/razomfest або https://www.facebook.com/razomfest

Сайт фестивалю: https://vk.com/razomfest

на головну

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ