Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

21 серпня 2011

ФЕСТИВАЛЬ ЗАХІД

Фестиваль ЗАХІД вперше було проведено в 2009 році на території найдавнішого княжого міста Зах України в Звенигороді. Історичне місце, яке колись було центром потужного Звенигородського князівства з могутньою фортецею, яку монголи зруйнували з непокору.

Фестиваль задумувався як альтернатива безкоштовним подіям, щоб показати що справжній український музичний продукт не в андеграунді і здатен збирати публіку.

ФЕСТИВАЛЬ ЗАХІД 2010

Перша новина про яку організатори заявили ще на початку літа була зміна місця проведення фестивалю. Цей крок організатора пояснили декількома причинами: не можливість контролю ділянки-так як подія платна це питання є одни з пріоритетних в Звенигороді контроль за територією просто неможливий- в результаті велика кількість безбілетників, поле під проведення фестивалю є вологим та при умові навтіь невеликих опадів фестивальний люд просто би був у багнюці.

Як результат -фестиваль стає мандруючим-організатори хочуть донести культуру в різні куточки країни.

В результаті пошуків під місце проведення фестивалю ЗАХІД 2010 був обраний найбільший замок Львівщини -замок в Старому Селі.

Відбулась подія 21-23 серпня в 12 кілометрах від Львову, певно старі мури замку не бачили такої навали людей навіть під час облог. Фестиваль відгримів в стінах замку як годиться потужно-і відразу зарекомендував себе як одна з найпотужніших подій в культурному житті України.

Слоганом фестивалю ЗАХІД 2010 стала фраза- СВОЯ КУЛЬТУРА, так як програму було розширено-до музичної частини додалась літературна та мистецька.

На фестивалі Захід 2011, що відбудеться 19-21 серпня 2011 року на аеродромі Цунів в 20 км від Львову виступлять понад 30 гуртів з України.

Цього річ на фестивалі виступлять:

OT VINTA, РОЛЛІКС, ФЛІТ, ТІНЬ СОНЦЯ, ДИМНА СУМІШ, ГУЦУЛ КАЛІПСО, O.TORVALD, K402 band, Обійми дощу, Zapaska, Ті, Що Падають Вгору, Брем стокер, Зелені сестри, На Відміну Від, ДІЛЯ, КРИХІТКА, ЮРКЕШ, Фіолет, LЮК-дует, КОРАЛЛІ, Орандж, ХОЛОДНЕ СОНЦЕ, MERVA, СЕРЦЕВИЙ НАПАД, LOS COLORADOS, BANDURBAND, FAKULTET, КВАДРАДЖЕСІМА, МЕРТВИЙ ПІВЕНЬ, Механічний апельсин...


Переглянути більшу мапу

Сайт фестивалю: http://3axid.org/

на головну

Коментарі: Додати коментар
02.07.11 11:34
дякую
це вже трошки краще :)
02.07.11 00:20
RomanGotsiy
В них є оффгрупа Вконтакті! Там є свіжа інформація: http://vkontakte.ru/club10058641
І ше на фейсбуку є, але за свіжість тамтешньої інфи я не ручаюсь:
http://www.facebook.com/zaxidfest
01.07.11 22:57
Вася
зайшов на сайт фестивалю - а там інформація річної давності. З такими темпами підготовки не впевнений, чи фестиваль взагалі відбудеться :(


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ