Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

2 листопада 2017  14:41    Василь Радковський

Сергій Міхалок з дружиною ​та​ сином знялися в новому кліпі гурту BRUTTO - «Годзе»

Сергій Міхалок з дружиною ​та​ сином знялися в новому кліпі гурту BRUTTO - «Годзе»
Сьогодні вийшла нова відеоробота гурту BRUTTO – кліп на пісню «Годзе». Пісня увійшла до останнього альбому «Рокі». Автор слів – білоруський поет Янка Купала. Роль головного героя відео зіграв Макар – син фронтмена гурту Сергія Міхалка.

Клiп «Годзе» - https://www.youtube.com/watch?v=KlqMwIKkJDQ

Режисером нового кліпу став Дмитро Авдєєв, який також працював над відео на пісні «12 Обезьян», «Вечірнє сонце» і «Чайка». Зйомки відбувалися на пляжі під Одесою. Драматургія кліпу побудована на невеликій кількості локацій, але глибокій грі акторів і символізмі подій у кадрі. Усі три головні ролі зіграли члени родини фронтмена BRUTTO – сам Сергій Міхалок, його дружина Світлана Зеленковська і син Макар.

Сергій Міхалок, фронтмен BRUTTO:
«Годзе» – це наш маленький родинний «Улісс». Макарка з’явився на світ майже одночасно із BRUTTO і деякі ідеї та смисли колективу є для нас особистими, майже сакральними.

Мандруючі світом як Пілігрими, ми із Зєлєй навчилися ховати від сторонніх хвилювання за Макара, інших дітей, наше майбутнє. Але в кліпі ми намагалися показати атмосферу, в якій ми знаходилися в перші роки становлення BRUTTO.

Зараз головні бурі позаду, і ми віримо, що саме наші діти дають нам сили йти своїм шляхом навіть у найтемніші часи. До речі, хоч Макар і плаває з двох років, ми все ж таки майже не грали хвилювання під час зйомок на баркасі, адже Чорне море було в той день дуже неспокійним. Всі стихії за нас!»

Кліп більше нагадує не ілюстрацію до пісні, а повноцінний короткометражний фільм. В основу історії покладений погляд Серія Міхалка на життя як воно є. Саме тому автори свідомо залишили відкритий фінал.

«Я можу слухати пісню «Годзе» нескінченно. Вона настільки багатогранна, що й відзняти хотилося величезну кількість версій. У нас вийшла ця. І я дуже радий, що ми додали певної магії. Сподіваюся, кожен зрозуміє щось важливе для себе. Це фільм із відкритим фіналом. Це тільки початок», – розповів режисер відео Дмитро Авдєєв.

«Годзе» – заключна пісня альбому «Рокі». У кліпі використана не оригінальна версія треку, а оновлена. Автором нового аранжування став український композитор Роман Григорьєв, відомий роботою над оперою IYOV.

«Надзвичайно приємно і цікаво було нарешті попрацювати разом із BRUTTO! Ми натхненно записували пісню «Годзе», яка стала для нас особливою. Думаю, в контексті альбому вона вирізнятиметься своєю музичною мовою.

Сергій Міхалок завжди вражає своїм мотивуючим саундом, глибоким мелосом і постапокаліптичним драйвом. Але у пісні «Годзе» поєдналися камерна лірика і нескінченно жива енергія.

Якось мені подзвонив Сергій і запропонував зробити разом пісню. До виходу альбому було не так багато часу. До того ж ми були неймовірно зайняті гастролями NOVA OPERA та організацією PORTO FRANKO 2017 в Івано-Франківську, але це не завадило створенню пісні «Годзе». Сподіваюся, що це лише початок творчої співпраці з реально крутими BRUTTO!», – прокоментував спільну роботу автор аранжування Роман Григорьєв.

Зараз гурт BRUTTO знаходиться у грандіозному українсько-білоруському турі на підтримку альбому «Рокі». Завершальне шоу відбудеться 18 листопада в київській Stereo Plaza.

BRUTTO – білорусько-український гурт, заснований у 2014 році після розпаду формації «Ляпис Трубецкой». Зараз на рахунку команди три повноформатних альбоми, виступи на закордонних фестивалях і кілька турів Україною.

Джерело: fest4u.com

усі новини

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ