Ласкаво просимо на наш сайт!!!
Для Вас - усе про фестивалі, концерти в Україні, Львові, музику, концерти та мистецькі події.

 
 

 

5 вересня 2014

Республіка 2014

5-7 вересня в Кам’янці-Подільському на території старої фортеці та старого міста (Вірменська площа) вже другий раз пройде фестиваль вуличного мистецтва «Республіка».

Фестиваль «Республіка» - це фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах – музика, малюнок, поезія, танець, відео мистецтво. Після гарного старту та вдалого дебюту «Республіка» знову заполонить мистецтвом місто Кам’янець-Подільський. На музичній сцені у Старій Фортеці знову гримітимуть пісні від найкращих виконавців України, Росії, Білорусії. Найуспішніші райтери країни та світу залишатимуть сліди своєї творчості на занедбаних стінах будівель нового та старого міста, щоб зробити його приємнішим для поглядів усіх жителів Кам’янця-Подільського та його туристів. Найкраща публіка знову з’їдеться з усіх куточків країни для того, щоб підтримати улюблених музикантів, талановитих райтерів та «Республіку» і гарно відпочити.

Фестиваль «Республіка» - це антикомерційний мистецький фестиваль. Використовуючи сучасне мистецтво ми намагаємось детонувати креативність молоді і направляти її в соціальне русло. Всі зароблені фестивелем кошти витрачаються на трансформацію суспільного (загального!) міського простору. Старі потріскані стіни ми перетворюємо в картини, занедбані будівлі - в арт об'єкти. Кожна така картина, кожен створений нами арт об'єкт доступний кожному - це наша територія, територія вільна від комерції. Ідею фестивалю активно підтримує дружній телеканал культурного опору A-One.

«Даний проект, на нашу думку, здається найбільш цікавим, бо аналогів йому немає, ані в Україні, ані на пост радянському просторі. Поєднання архітектури, що увійшла в історію старого міста Кам’янець-Подільський та гіперсучасного мистецтва графіті викличе неабияке зацікавлення у засобів масової інформації на всеукраїнському рівні, тим самим зацікавить та збільшить кількість туристів міста. Головне завдання художників – перетворити занедбані будинки в художнє надбання міста, біля якого будуть фотографуватись всі туристи, що відвідають Кам’янець-Подільський», – розповідають організатори фесту.

Ідея фестивалю: Доповнити низку фестивалів на історичну тематику (якою славиться місто) ще одним, але ідейно іншим, фестивалем сучасного вуличного мистецтва, тим самим підтвердити статус Кам’янця-Подільського, як фестивального міста. А також ознайомити якомога більше людей з сучасним мистецтвом.

Наше місто – наш дім, а свій дім ми завжди хочемо збагачувати цінними та гарними речами. Саме тому, всі зібрані кошти на фестивалі ми плануємо витратити на культурне збагачення міста. А конкретніше – на художній роспис будинків, які не вписуються в архітектурний ансамбль Кам`янця.ПРОГРАМА
МУЗИЧНА СЦЕНА
Музична частина фестивалю триватиме протягом трьох днів (5-7.09) на території старої фортеці. Цього року у концерті візьмуть участь як відомі, так і молоді гурти з України, Білорусії та Росії. Вже відомі учасники та хедлайнери фестивалю «Республіка» 2014:
Програма фестивалю

Скрябін
- Моторролла
- Dakh Daughters
- Тінь Сонця
- Sciana
- Рэспубліка Паліна
- Роллікс
- Jinjer
- Morphine Suffering
- Infected Rain
- Vivienne Mort
- Один в каное
- Skinhate
- Патч
- Fontaliza
- Компас
- Безодня
- та багато інших :)

Нічна акустична поезія
Night Acuostic Poetry:


Також протягом трьох днів фестивалю Республіка 2014 діятиме денна сцена на Ратушній площі. Стартуватиме вона з 13:00. На денній сцені презентуватимуть свою програму молоді перспективні гурти, відбуватимуться квести та конкурси, а також приємні сюрпризи від організаторів.

МИСТЕЦЬКАЧАСТИНА
Стріт Арт 2014

Райтери будуть запрошуватись в 2 групи.
А - гості фестивалю

...........................
В - райтери "Республіки"
Молоді та перспективні райтери, які вміють та хочуть малювати, які приймають соціальну позицію фестиваля і будуть малювати по спільно підготовленим ескізам ("Республіка" + райтер).
......................................
Бажаючі взяти участь у фестивалі в категорії В, можуть надсилати заявки (з посиланням на роботи) a.zaxarko@gmail.com

Літературна сцена діятиме протягом 5-7 вересня у старій частині міста у Вірменському дворику. Свою поезію представлять молоді літературні таланти.

РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА
Фестиваль пива, Літературні читання, Майстер-класи, Hand-made ярмарок, Графіті, DJs, брейк данс, файєр шоу, Небесні ліхтарики, джем вуличних музикантів, Air Band 


Вже традиційно організатори тішитимуть всіх гостей акціями. Однією з них є збір телевізорів, котрі приносять в період фестивалю на Ратушну площу. 15 перших ініціаторів отримують безкоштовний абонемент на три дні фестивалю, всі решта з 50% знижкою. Акція спрямована на зменшення кількості «зомбоящиків» у домівках людей, котрі не тільки забирають вільний час, а й створюють інформаційний вакуум.

Еко-акція на фестивалі «Республіка» триватиме протягом трьох днів фестивалю з 10:00 до 14:00 та має на меті прибирання від сміття каньйон річки Смотрич. Кілька команд волонтерів та чолі з гуртами-учасниками еко-акції, а також організатори будуть разом очищувати каньйон річки від побутового пластику та сміття, чим покажуть наглядний приклад жителям Кам’янця-Подільського та молодому поколінню.

Фотосушка - це акція обміну фотографіями. Суть її в тому, що будь-хто охочий може вивісити на мотузці для білизни свої світлини або ж забрати собі ті, які сподобались найбільше.

Фрімаркет – такий собі ринок, де кожен може віддати якусь річ в хорошому стані. Це такий собі обмін милими серцю дрібничками.

Буккроссінг – вже давно відомий в Україні безкоштовний обмін книгами.ЦІНИ:
Поки ціна квитка на всі 3 дні фестивалю 120 грн. Пізніше ціна зросте до 200 грн/три дні, також можна буде купити квиток безпосередньо на фестивалі по ціні 75 грн/день.
В рамках фестивалю “Республіка” буде проведена акція: викинь телевізор — отримай квиток на фестиваль!
Шкідливі телевізори будуть прийматися прямо на самоскид.
Перші 15 людей які принесуть телевізор до денної сцени біля ратуші отримають безкоштовний квиток на фестиваль. Інші – з 50% знижкою.

ПРОЖИВАННЯ, ДОЇЗД
Цього року на фестивалі Республіка діятиме 2 наметових містечка.
Наметове містечко на Валах (за фортецею) будуть у наявності біотуалети, користуватися котрими жителі «Республіки» зможуть безкоштовно.

Друге наметове містечко – Південний Двір, на території якого діятимуть душові кабіни та буде питна вода. Вартість перебування у наметовому містечку складатиме всього 5 гривень з намету за три дні фестивалю. Цей внесок стягуватиметься з метою організації ефективного прибирання території наметового містечка.

Доїхати до Кам'янця-Подільського не проблема.
Поїзд. Електричка. Автобус. Маршрутка.
Користуйтеся сайтами розкладів потягів та автобусів
З Хмельницького, Чернівців і Тернополя будуть ходити фестивальні автобуси.

Про «Республіку – 2011»
У 2011 році фестиваль «Республіка» став дебютним і є чи не єдиним некомерційним фестивалем в Україні. Він позиціонується як антикомерційний музичний арт-фестиваль та спрямований на звернення уваги на культурно-соціальні проблеми та розвиток невеличких міст та містечок. Під час фестивалю «Республіка» у 2011 році група художників-райтерів з різних країн світу (Росія, Україна, Білорусія) розписували занедбані будинки чи будівлі в аварійному стані загальною площею 500 кв. м. Всі кошти, отримані зі входу, були витрачені на самооплатність акції – оплата дороги художникам, харчування, проживання, оренда обладнання для розпису будинків, фарба. Таким чином протягом трьох днів фестивалю восени 2011 року паралельно діяло кілька видів мистецтва: література, музика, та стріт-арт, де брали участь багато цікавих особистостей мистецького життя України і не тільки.

Звіт з минулого фестивалю:
Як воно було на фестивалі Республіка-2011 можна прочитати тут

Як воно було на фестивалі Республіка-2012 можна прочитати тут

Як воно було на фестивалі Республіка-2013 можна прочитати тут
Переглянути більшу мапуСайт фестивалю: http://www.respublicafest.com

на головну

Коментарі: Додати коментар
Поки що коментарів нема


Пошук:
Фестиваль-партнер
Нове на сайті

Фестивалі:

Події, концерти, заходи

Останні коментарі

- Цікавишся альтернативною енергетикою? Прочитай про cонячні панелі та колектори.

- Здорове харчування та спорт роблять життя яскравішим. Дієти, правила здорового харчування та поради лікарів


Головна | Фестивалі в Україні | Заходи (події) | Календар | Архів музики
Відеозвіти | Фотозвіти | Контакти | FAQ